Facebook iconTwitter icon

Nachádzate sa tu

Domov

Zlepšováky

Email zdarma

Ako vytvoriť e-mail zdarma pre Váš biznis

Ak vlastníte vediete, či uvažujete o svojom biznise, zaujímavou možnosťou, ktorá ušetrí dáke to euro, resp. poskytne množstvo zaujímavých možností je mail zadarmo. Túto službu donedávna poskytoval zadarmo aj Google corporate email, avšak od istého času ju spoplatnil.

Ako zrýchliť pomalý počítač

Každý jeden počítač po istom čase začne strácať na svojej výkonnosti, inými slovami už  to nie je to , čo býval za mlady, pričom pomlaý počítač je nočná mora, ktorá žerie Váš čas a nervy.

Cloud Computing

Cloud Computing a Cloud Storage (úložisko dát)

V článku sa venujeme zaujímavému riešeniu pre uloženie dát, ktoré je založené na cloud computing. Cloud Computing v skratke, je relatívne nová, rýchlo sa vyvíjajúca forma software a hardware riešení, ktorá, prostredníctvom externých serverov prístupných cez internet umožňuje užívateľom uloženie dát (cloud storage) alebo prístup ku rôznym software aplikáciám.

Interaktivne Prezentacie

Interaktívne prezentácie s Prezi

Prezi je free online aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete vytvárať zaujímavé interaktívne prezentácie s využitím trojrozmerného priestoru.

Windows prikazovy riadok

Používanie príkazového riadku v MS Windows

V tomto tutoriály vysvetľujeme ako používať príkazový riadok vo Windowse.

Psychologia farieb

Psychológia farieb

Každá farba má svoju moc a svoj vplyv na človeka a jeho myseľ. Niektoré farby upokojujú, niektoré v nás vyvolávajú pocit radosti, tepla či chladu. Mohli by sme hľadať význam farieb od rôznych autorov, dizajnérov či psychológov, no konečné rozhodnutie bude mať vaša nálada, osobnosť, pocity a správa, ktorú ňou chceme komunikovať ďalej. V tomto článku Vám ponúkneme všeobecné názory i naše subjektívne vnímanie farieb.

Snipping Tool Print Screen nastroj

Snipping tool - Print Screen nástroj

Snipping Tool (tzv. Screen Hunter) je vynikajúci nástroj pre robenie Print Screenow (obrázkov resp. fotiek vašej pracovnej plochy), ktorý je súčasťou základného Windows balíka.

klavesnicove skratky pre internetove prehliadace

Užitočné klávesnicové skratky pre prehľadávače

Naučte sa použávať klávesnicové skratky, prostredníctvom ktorých dokážete výrazne zvýšiť rýchlosť Vášho surfovania na webe. 

Slovne Puzzle

Word Clouds – Slovné Puzzle

V nasledujúcom tutorilály si predstavíme šikovný program, respektíve aplikáciu, prostredníctvom ktorej môžete dodať vašim prezentáciám, stránkam alebo dokumentom sviežosť a zaujímavý nádych profesionality.

Najskôr si ukážeme výsledok, a potom spôsob ako sa ku nemu prepracujeme. 

Working Time Accounting Tool

Working Time Accounting Tool je nástroj  navrhnutý nami teda LMCTn, ktorý slúži na meranie dĺžky trvania biznis procesov. Úlohou nástroja je pomôcť užívateľovi analyzovať, a tým lepšie pochopiť  svoje firemné procesy, a tak prispieť k ich optimalizáci či vylepšeniu.

Reklamné odkazy

kosime.sk
Kosenie trávy, čistenie pozemkov a záhradnícke práce
 
 
Chipmo.sk
Dizajnové doplnky pre dom a záhradu