Nachádzate sa tu

Domov

01. Čo je to SEO?

SEOSEO teda Search Engine Optimization je v jednoduchosti povedané návod, ak urobiť  Vašu internetovú stránku príťažlivú pre internetové prehliadače. Jedná sa o súhrn dobrých h praktík, postupov a pravidiel, ktoré by ste mali brať do úvahy, keď tvorí svoju stránku.

Odporúčaní, ako sa robí SEO optimalizácia existuje veľa a veľa ľudí či už vo väčšej alebo menšej miere internetové stránky optimizuje. Vzhľadom na to sa ponúka otázka, že keď budú všetky stránky optimizované čo bude rozhodovať o tom, ktorá stránka má mať vyššiu pozíciu. Google za posledné dva roky zmenil svoj algoritmus pre vyhľadávanie viac než 500 krát, s cieľom priniesť užívateľom najkvalitnejšie a najrelevantnejšie výsledky ich vyhľadávania. Vzhľadom na to ako prvé a základné pravidlo optimizácie je mať na stránke kvalitný a unikátny obsah, ktorý obsahuje relevantné kľúčové slová.

Čo sa myslí pod kvalitným a unikátnym obsahom? Je to obsah, o ktorý ľudia majú záujem (Váš text musí obsahovať kľúčové slová ktoré ľudia hľadjú) a ktorý je jedinečný, teda nie je kópiou toho, čo už na internete existuje.

Tieto, ako aj ďalšie SEO Princípy si postupne rozoberieme v tejto sérii Tutoriálov.

Reklamné odkazy

kosime.sk
Kosenie trávy, čistenie pozemkov a záhradnícke práce
 
 
Chipmo.sk
Dizajnové doplnky pre dom a záhradu